Головна

Valagro прагне задовольнити потреби людей, використовуючи менше ресурсів: через інновації і дослідження.

 • Actiwave

  Біостимулятор засвоєння добрив та перетворення їх у врожай.Actiwave - це біостимулятор поглинання елементів живлення рослиною. Завдяки його дії, коренева система краще засвоює добрива, що збільшує коефіцієнт їх використання та попереджає засолення грунту. Також Actiwave допомагає рослині краще використовувати вже поглинуті елементи живлення для формування врожаю. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л Каністра - 10 лРідинаПід корінь (та обробка насіння)
 • Benefit

  Збільшення розміру та маси плодів без втрати якості.Benefit PZ - це натуральний продукт, що розроблений для збільшення маси та розміру, покращення однорідності плодів. Застосування Бенефіту на початку цвітіння стимулює поділ клітин, й таким чином, збільшує їхню кількість в кожному окремому плоді. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки по 1 л Каністри по 10 лРідинаПо листу
 • Boroplus

  Ефективне борне добриво для всього спектру культур.Boroplus - це органічна сполука бору (боретаноламін), що ефективно лікує та попереджає нестачу бору у рослинах. В 1 л продукту міститься 150 г бору. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки по 1 л та 25 л.Водний розчинЛистове внесення, фертигація.
 • Brexil

  Інноваційні хелати на основі лігносульфонатів.Brexil – це наступний крок на шляху хелатування мікроелементів. Лігнін, використаний для отримання хелатоутворювача (LSA), має цілком природне походження. Саме тому продукти з лінійки Brexil більш ефективні за ЕДТА-хелати та повністю безпечні для рослини, навіть при позакореневих підживленнях, та значно ефективніші. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  мішки по 1 та 5 кг.Водорозчинні мікрогранулиЛистове внесення, можлива фертигація
 • Control DMP

  Комплекс, що допомагає отримати максимум від ЗЗР.Control DMP - це підкислююче добриво з адьювантами, створене для 100%-го розкриття потенціалу засобів захисту рослин. Крім впливу на pH, Control DMP діє як ПАР (знижує поверхневий натяг), дисперсант (робить робочий розчин однорідним, підвищує сумісність препаратів), транспортер (“протягує” діючі речовини в рослину), пом'якшувач жорсткої води та фосфорне добриво. Захищає пестициди від лужного гідролізу. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л, каністра - 5 л.Водний розчинВ баковій суміші в оприскувачі
 • Ferrilene

  Хелат заліза для будь-яких грунтів.Ferrilene - це сучасний хелат заліза, що зберігає свою стабільність за всіх значень pH. Як відомо, найбільшу потребу в залізі відчувають рослини, що зростають на лужних грунтах, де ЕДТА-хелати переходять в недоступні форми. Але складність виробництва якісних хелатів EDDHA та EDDHSA робить продукти Feriilene не тільки високоефективними, але і унікальними. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Мішки по 1 та 5 кг.Водорозчинні мікрогранулиФертигація, внесення під корінь.
    
 • Kendal

  Активатор власного імунітету рослини.Активатор власного імунітету рослини. Дозволяє зменшити фунгіцидне навантаження на рослину. На відміну від багатьох засобів захисту рослин, не має фітотоксичності, а навпаки - є біостимулятором метаболічних процесів у рослині, тому підвищує врожайність. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л Каністра - 10 лРідинаПо листу, фертигація.
 • Kendal NEM (Kendal Root)

  Відновлює кореневу систему після тяжких пошкоджень.Kendal NEM створений, щоб підвищити стійкість рослин до грунтових нематод та підтримати уражені рослини. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки - 1 л Каністри - 10 лРідинаФертигація, проливання касети з розсадою, внесення по листу.
 • Kendal TE

  Активатор власного імунітету-антисептик.Активатор власного імунітету рослини з фунгіцидним ефектом контактної дії. Стимулює рослину до синтезу фітоалексинів (природних антибіотиків). Мідь (23%), марганець, цинк в складі продукту покращують мінеральне живлення та активність ферментів. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л Каністра - 10 лРідинаПо листу
   
 • Master

  Повний спектр комплексних добрив, призначений для задоволення потреби рослин в елементах живлення на всіх фазах розвитку.Ідеально розчинне добриво, очищене від всіх шкідливих домішок та хлору, незамінне для фертигації. В склад Master входять макро- та мікроелементи (хелати ЕДТА). Лінійку добрив Master можливо використовувати для листового внесення за умови використання ад’юванту та контролю рН робочого розчину. Для кожної фази вегетації рослин підібрано 6 різних співвідношень N:P:K, кожне з яких має своє забарвлення, що робить внесення Master значно зручнішим. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Мішки по 25 кг та частково по 10 кг.Водорозчинні кристалиФертигація, можливе листове внесення.
   
 • MC Cream

  MC Cream - це екстракт біорегуляторів росту природного походження (отриманих з Ascophyllum nodosum), націлених на активацію метаболічних та фотосинтетичних процесів в рослині. Серед складових продукту є похідні гібереліну. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки - по 1 л Каністри - по 10лСуспензіяПо листу
   
 • MC Extra

  Екстракт з водоростей з цитокініновим ефектом.MC Extra - повністю розчинний концентрат активних інгредієнтів, добутих з водорості Ascophyllum nodosum. Стимулює ріст культури та закладку врожаю. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Поліетиленові мішки по 0.5 та 1 кгМікрогранулиПо листу
   
 • MC Set

  Стимулятор цвітіння та зав'язування.MC Set  - це екстракт біорегуляторів росту природного походження (отриманих з Ascophyllum nodosum), націлених на стимулювання процесів цвітіння та зав'язування плодів. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки - по 1 л Каністри - по 10л.РідинаПо листу (та чашелистиками)
 • Megafol

  Антистресант широкого спектру дії.Megafol є одним з найкращих антистресантів у світі, завдяки вдало підібраному складу діючих речовин. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л Каністра - 10 та 25 лРідинаПо листу
 • Megafol Protein

  Megafol Protein індукує синтез білків в пшениці, зернобобових культурах та в люцерні. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Каністри по 5 лРідинаПо листу
   
 • Micro NP

  Стартове добриво з біостимулятором.Micro NP - спеціальне мікрогранульоване добриво з ефектом “стартера”. Є джерелом елементів живлення та фітогормонів, необхідних для потужного та здорового старту сільськогосподарських культур. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Мішки по 10 та 25 кг.Швидкорозчинні мікрогранулиВнесення при посіві та висадці розсади
 • Molibion

  Молібденове добриво для чутливих культур.Molibion є цілком доступною для рослини формою молібдену. Деякі культури є більш вимогливими до цього елементу живлення, інші - потребують молібден для перетворення азоту в білки. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки по 1 л 10 л.Водний розчинФертигація, листове внесення.
 • Plantafol

  Найкраще рішення для позакореневих підживлень и швидкої корекції дефіцита макроелементів.Найкраще рішення для позакореневих підживлень та швидкого лікування дефіцита макроелементів. Підходить для внесення разом із ЗЗР, не забивають тонкі сопла форсунок.Особливу актуальність Плантафол отримав при масовому використанні обприскувачів з тонкими форсунками Завдяки низькому ЄС - ПРИКЛАД - можна робити суміші для листкового підживлення з більш високими концентраціями без ризику опіку. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Мішки по 1, 5 кг. 5:15:45 та 20:20:20 - 25кг.Водорозчинні кристалиЛистове внесення
   
 • Radifarm

  Стимулятор росту та розвитку кореневої системи.Radifarm -  це комплекс біостимулюючих речовин (полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїн), мікроелементів (Fe, Zn), що стимулюють укорінення рослини після висадки та розвиток бічних коренів у рослин, що вже знаходяться у полі. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки по 1 л Каністри  25 лРідинаЗамочування насіння, розсади, фертигація рослин у полі
 • Sweet

  Біостимулятор накопичення цукрів з ефектом дозарювача.Sweet - це біостимулятор накопичення цукрів у плодах, що направлено підвищує всі якісні показники продукції та виконує роль дозарювача. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшки по 1 л. Каністри по 5 л.РідинаПо листу
 • Valagro EDTA

  Якісний EDTA-хелат - універсальне мікродобриво для листового і кореневого внесення.Сьогодні саме ЕДТА-хелати стали найпопулярнішим рішенням для подолання дефіцита мікроелементів та поповнення їх запасів.Якісний EDTA-хелат - універсальне добриво для кореневого і (з обережністю) позакореневого внесення мікроелементів. Стабільні за високої кислотності та в суміші с ЗЗР. При цьому ЕДТА-хелати є значно ефективнішими за звичайні солі (сульфати), не залишають на листовій поверхні сольових вицвітів, що негативно впливають на фізіологічні процеси в тканинах, не потребують додавання речовин-транспортерів. Стійкі в агресивному середовищі. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Мішки по 1 та 5 кгРозчинні мікрогранули (EDTA Fe - порошок)Фертигація, листове внесення - обмежено.
   
 • Viva

  Активатор ґрунтової мікрофлори та розвитку кореневої системи рослини.На відміну від гуматів, Viva є комплексом біостимуляторів, що не тільки живлять мікрофлору, але і активують її діяльність. В результаті тісної синергії, Віва підвищує врожайність культури та підвищує родючість грунту. 
  ФасуванняФормуляціяСпосіб внесення
  Пляшка - 1 л. Каністра - 10 та 20 л.РідинаФертигація